نیسان بار قم به اراک

نیسان بار قم به اراک

نیسان بار قم به اراک حمل بار قم به اراک , استان قم در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان قرار گرفته است. قم تا اراک در حدود ۱2۰ کیلومتر فاصله دارد.  سنگ‌های ساختمانی، نمک، گچ، گاز طبیعی و نفت مهم‌ترین معادن استان هستند. صنایع کارگاهی استان قم بیشتر در رمینه کارگاه های کفش , کارگاههای آجردستی , کارگاه های درودگری و کارگاه های سوهان پزی قم فعال هست

برای همانگی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

درباره استان قم

استان قم یکی از استان های مرکزی ایران است که در جنوب استان تهران ، شمال استان اصفهان ، غرب استان سمنان و شرق استان مرکزی قراردارد . سابقه این شهر مذهبی به دوره ساسانی برمی گردد که اولین نیایش گاه های باستانی که در فلات ایران ساخته شدند ، در این شهر بودند .

شهر قم از شهر های بزرگ و مهم ایران است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب تهران واقع شده است. این شهر، در گذشته به خاطر قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. بیشتر ساکنان شهر قم مسلمان و شیعه دوازده امامی هستند و افرادی نیز از اقلیت هایی مانند زرشتی و مسیحی در این شهر زندگی می کنند.

در جامعه امروز، حمل و نقل بار ها (از بار های کوچک و خرد گرفته تا بار های سنگین و ترافیکی) اهمیت فراوانی یافته است. همگام با این تغییر و تحولات، موسسه های ارائه دهنده خدمات حمل نقل نیز گسترش پیدا کرده اند. موسسه تهران سعادت با دارا بودن سابقه ۷۰ ساله، مجرب ترین رانندگان، کمترین نرخ ارائه خدمات و … توانسته است بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند.

 

 

نیسان بار قم به اراک

 

تعریف ما از باربری چیست؟

در ابتدا می بایست در مورد مفهوم باربری توضیح داد. تعاریف متعددی از باربری وجود دارد که هر کدام به یک مفهوم مشخص اشاره می کنند: جا به جایی و منتقل کردن وسایل از یک مکان به مکان دیگر.

نقش باربری در جوامل امروزی

نقش باربری و حمل و نقل جاده ای بر رشد، پیشرفت و شکوفایی اقتصاد یک کشور حقیقتی است که برای همه مردم غیر قابل چشم پوشی است. اگر کمی دقیق تر و عمیق تر به این موضوع نگاهی کنیم متوجه یک حقیقت مهم می شویم. حمل و نقل جاده ای طیف بزرگی از موضوعاتی چون تولید، توزیع، خدمات و استفاده و مصرف کالا را در یک کشور رونق می بخشد. همچنین حمل بار جاده ای نقشی غیر قابل انکار در مجموعه فعالیت های اقتصادی آن کشور دارد.

با پیشرفت بشر در حیطه های مختلف مانند ماشین سازی، ساختمان سازی و … نیاز بشر نیز به جا به جایی وسایل خود از یک مکان به مکان دیگر بیشتر شده است. این جا به جایی ممکن از کوچک ترین وسایل مانند خودکار تا وسایل بزرگ تری مانند اتومبیل باشد. خط نیسان بار قم به اراک برای رفع نیاز در این زمینه فعالیت های خود را گسترش داده  است.

کلام آخر:

نیسان بار قم به اراک با داشتن سابقه 10ساله خود آماده حمل بار به تمامی نقاط اراک ، شهرستان و تمام مناطق ایران را دارد

با قیمت های عالی و بهترین کیفیت آماده حمل بار می باشد

برای حمل بار با ما تماس بگیرید.