معرفی باربری تهران به قم

معرفی باربری تهران به قم

در جامعه امروز، حمل و نقل بار ها (از بار های کوچک و خرد گرفته تا بار های سنگین و ترافیکی) اهمیت فراوانی یافته است. همگام با این تغییر و تحولات، موسسه های ارائه دهنده خدمات حمل نقل نیز گسترش پیدا کرده اند. موسسه باربری قم، مجرب ترین رانندگان، کمترین نرخ ارائه خدمات و … توانسته است بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند. یکی از خط های حمل نقل این موسسه، باربری تهران قم است که در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

تعریف ما از باربری چیست؟

در ابتدا می بایست در مورد مفهوم باربری توضیح داد. تعاریف متعددی از باربری وجود دارد که هر کدام به یک مفهوم مشخص اشاره می کنند: جا به جایی و منتقل کردن وسایل از یک مکان به مکان دیگر. افراد برای این کار بهتر است برای تسهیل در کار خود با موسسه تهران سعادت در تماس باشند.

تعریف ما از باربری چیست؟

نقش باربری در جوامل امروزی

نقش باربری و حمل و نقل جاده ای بر رشد، پیشرفت و شکوفایی اقتصاد یک کشور حقیقتی است که برای همه مردم غیر قابل چشم پوشی است. اگر کمی دقیق تر و عمیق تر به این موضوع نگاهی کنیم متوجه یک حقیقت مهم می شویم. حمل و نقل جاده ای طیف بزرگی از موضوعاتی چون تولید، توزیع، خدمات و استفاده و مصرف کالا را در یک کشور رونق می بخشد. همچنین حمل بار جاده ای نقشی غیر قابل انکار در مجموعه فعالیت های اقتصادی آن کشور دارد.

با پیشرفت بشر در حیطه های مختلف مانند ماشین سازی، ساختمان سازی و … نیاز بشر نیز به جا به جایی وسایل خود از یک مکان به مکان دیگر بیشتر شده است. این جا به جایی ممکن از کوچک ترین وسایل مانند خودکار تا وسایل بزرگ تری مانند اتومبیل باشد. خط باربری تهران به قم از موسسه باربری قم برای رفع نیاز در این زمینه فعالیت های خود را گسترش داده  است.

مقصد باربری تهران به قم

شهر قم از شهر های بزرگ و مهم ایران است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب تهران واقع شده است. این شهر، در گذشته به خاطر قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. بیشتر ساکنان شهر قم مسلمان و شیعه دوازده امامی هستند و افرادی نیز از اقلیت هایی مانند زرشتی و مسیحی در این شهر زندگی می کنند.

لقب های متفاوتی به قم نسبت داده شده است ولی لقب اصلی و رسمی این شهر “پایتخت مذهبی ایران و قطب فرهنگی” است. همچنین از قم به نام هایی مانند حرم اهل بیت، شهر علم، استراحتگاه مؤمنین، دارالموحدین و شهر کریمه اهل بیت و عش آل محمد (آشیانه آل محمد) هم یاد می کنند. شهر قم، به عنوان بزرگترین قطب انتشار کتاب های دینی و مذهبی در خاورمیانه شناخته می شود.

قم از شهر های مهاجرت پذیر ایران است؛ به طوری که سالانه تعداد زیادی از مردم افغانستان، پاکستان و عرب به این شهر مهاجرت می کنند. همچنین این شهر محل دفن فاطمه معصومه (س) دختر موسی بن جعفر، امام هفتم شیعیان و به طور کلی محل زندگی تعداد زیادی از روحانیون بلندقدر شیعه بوده است. قابل ذکر است که بزرگ ترین حوزه علمیه ایران در این شهر قرار دارد که سالانه به تربیت تعداد زیادی از طلاب اسلامی می پردازد. این شهر پس از مشهد، بزرگ ترین شهر زیارتی ایران محسوب می شود؛ علت این امر وجود مرقد حضرت معصومه (س) و مزار های متعدد علویان و نوادگان امامان و همچنین مسجد جمکران است.

سوغاتی های معروف شهر قم عبارت اند از قالی ابریشمی، سوهان، انگشتر دست ساز مردانه و زنانه، حلوا، انجیر، انار و قنبید (نوعی کلم). از لحاظ حمل و نقل داخل شهری، این شهر دارای اتوبوس، مترو و مونو ریل (در حال تاسیس) است.

شماره تماس:09124506359

چرا باید موسسه باربری قم را انتخاب کنیم؟

همانطور که در ابتدا این مطلب گفته شد، موسسه باربری قم فعالیت خود را با هدف ارتقای کیفیت خدمات حمل نقلی درون شهری و بین شهری مانند (باربری و اتوبار تهران به قم) گسترش داده است. در زیر، تعدادی از ویژگی های این موسسه برای انتخاب صحیح تر شما آورده شده است:

  • پشتیبانی از ارائه خدمات با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای
  • رانندگان با سابقه و مسئولیت پذیر
  • همکاری با شرکت های بزرگ
  • ارائه بالاترین کیفیت خدمات با کم ترین نرخ دریافتی
  • حمل بار به تمامی نقاط ایران

حمل بار از تهران به قم

باربری تهران قم به صورت تخصصی در زمینه حمل بار به استان قم و به طور کلی باربری شهرستان فعالیت ویژه ای دارد. باربری تهران به شهر زیارتی قم , باربری تهران به جعفریه، باربری تهران به پردیسان , باربری تهران به سلفچگان , باربری حسن آباد قم , خدمات حمل بار به شهرهای قم می باشد. حمل اثاثیه منزل به شهرستان باربری شهرک صنعتی شکوهیه قم , حمل بار های صنعتی به قم و بار برگشی به قم دیگر خدمات باربری تهران قم هستند.

حمل بار تهران به قم

باربری تهران قم , برای حمل بار از تهران به قم تمامی ماشین های باربری را مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی در اختیار دارد .