شرکت حمل اثاثیه منزل در سراسر استان قم

 

باربری و اتوبار قم ، بهترین و معتبرترین شرکت باربری و اتوبار در قم و ارائه دهنده ویژه ترین خدمات جابجایی اثاثیه منزل، ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ….. با بالاترین کیفیت حمل بار می باشد. ویژه ترین خدمات اتوبار در قم بدون هیچ محدودیتی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل، و همچنین ارائه خدمات حمل بار بین شهری به سراسر کشور از خدمات ویژه مان است

کیفیت برای ما مهم ترین اصل است و همین سبب شده تا در ارائه خدمات باربری بهترین باشیم.شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده اسباب کشی و جابجایی تان را به تیم آموزش دیده ما محول نمایید. جابجایی منازل ، ادارات ، سازمان خصوصی و دولتی ، فروشگاه ها را در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت بالا برای شما عزیزان انجام می دهیم.

بسته بندی اثاثیه از مهم ترین نکات در امر باربری است که این مهم را به سبک شرکت های اروپایی ارائه می نماییم. ارائه خدمات نوین حمل اثاثیه و ارائه با کیفیت ترین لوازم جهت بسته بندی وسایل توسط ما انجام می شود.

همکاران ما نیز به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند. به عنوان بهترین باربری برای اسباب کشی می توانید از ما بروز ترین فناوری های حمل و نقل را درخواست نمایید. همواره بهترین و ایده آل ترین خدمات را مطابق با رویه شرکت های اروپایی ارائه می نماییم تا سلامت بار و اثاثیه تان را تضمین نماییم. به جز خدمات جابجایی در تهران می توانید کلیه خدمات اتوبار و ارسال بار به شهرستان های سراسر کشور را از ما بخواهید.

شرکت حمل اثاثیه منزل و جهزیه عروس و کالهای تجاری و اداری و مبلمان باماشینهای6متری5متری مسقف وپتوداربرای جلوگیری از خط و خراش وباضر به گیرهای مخصوص نیسان و وانت بار باکارگران مجرب وکارکشته ماهر جوان خوش اخلاق در زمینه حمل اثاثیه منزل حمل اجناس سنگین وحجیم مثل یخچالهای ساید و گاوصندوق وغیره باماهرترین کارگران بازوبس کردن درب یخچال‌ها ساید به صورت تخصصی وتضمینی وباضمانت فرستادن کارگرخالی برای بارگیری وتخلیه وبابارچین حرفه ای وکارکشته ماهر جوان خوش اخلاق در زمینه حمل اثاثیه منزل شبانه روز بدون تعطیلی حتی روزهای تعطیل درخدمت همشهریان عزیزمیباشد

با مدیریت تلخابی

شماره تماس:09124506359